KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14619401
nr 1461 9401
Oidentifierad konstnär. Signerad, hus vid damm. Olja på duk, 29x37, yttermått inklusive ram: 45x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:44:45
100 kr